Warta Poznań – Wisła Kraków. Typy, kursy (21.11.2020)

Warta Poznań w tej kolejce ekstraklasy zmierzy się z Wisłą Kraków. Czy beniaminek wygra pierwszy mecz na stadionie w Grodzisku Wielkopolskim?

Warta Poznań – Wisła Kraków zapowiedź

Warciarze znajdują się aktualnie na 10. miejscu z dziesięcioma punktami na koncie. Podopieczni Piotra Tworka spisują się na razie najlepiej ze wszystkich beniaminków ekstraklasy. Należy jednak dodać, że zespół nie wygrał jeszcze ani jednego meczu u siebie. Grodzisk Wielkopolski tym samym wciąż czeka na zwycięstwo drużyny z Poznania.

“Biała Gwiazda” zgromadziła tyle samo punktów, co ich najbliżsi rywale, aczkolwiek mają lepszy bilans bramkowy. Po słabym początku sezonu podopieczni Artura Skowronka trochę się rozkręcili, pokonując beniaminków. Ostatnio jednak zespół przegrał u siebie z Lechią 1:3, a następnie zremisował na wyjeździe z Rakowem 0:0.

Ostatni raz zespoły zmierzyły się ze sobą w 2012 roku w 1/8 finału Pucharu Polski. Wówczas lepsi okazali się Wiślacy, wygrywając na wyjeździe 1:0 po golu Cwetana Genkowa. Czy tym razem również lepsza będzie “Biała Gwiazda”, a może Warciarze odczarują Grodzisk?

Warta Poznań – Wisła Kraków kursy

Według bukmacherów, spotkanie powinno zakończyć się triumfem gości. Szanse na to zdarzenie oceniono na kurs 2.45, natomiast na zwycięstwo gospodarzy na 3.15. Tymczasem kurs na remis wynosi 3.10.

Warta Poznań – Wisła Kraków typy

Oba zespoły w dwóch ostatnich meczach nie błyszczały skutecznością. Dlatego raczej nie można się spodziewać tutaj więcej niż dwóch goli. Co więcej, Warciarze w tym sezonie zdobyli tylko jedno trafienie przed przerwą, dlatego tym razem również nie powinni błyszczeć skutecznością do 45 minuty.

Warta – Wisła | Typ: Poniżej 2.5 goli @1.65 STS

Warta – Wisła | Typ: Warta poniżej 0.5 goli w pierwszej połowie @1.60 STS