Fulham – Everton. Typy, kursy (22.11.2020)
22.11.2020
Ostatnia aktualizacja 23 listopada, 2020 o 13:49

W niedzielne popołudnie zobaczymy naprawdę wiele dobrych spotkań w Premier League. Jednym z nich będzie starcie Fulham z Evertonem. Dla obu drużyn ten mecz jest bardzo ważny, bo ostatnie rezultaty tych ekip nie były dobre, a teraz wkraczamy w bardzo intensywny okres jeśli chodzi o klubową piłkę. Bukmacherzy nie mają większych wątpliwości i stawiają dzisiaj na gości, którzy po naprawdę dobrym początku sezonu w ostatnim czasie grają zdecydowanie gorzej. Dzisiaj szykuje nam się ciekawe starcia na Craven Cottage.

Fulham – Everton zapowiedź (niedziela, 13:30)

Gospodarze dzisiejszego spotkania nie mogą być zadowoleni ze swoich rezultatów w pierwszych ośmiu kolejkach tego sezonu Premier League. Oczywiście beniaminkowie nigdy nie mają łatwo, ale fani Fulham mogli mieć nadzieję, że ich ulubieńcy będą sobie radzić trochę lepiej w nowej rzeczywistości jaką jest Premier League. Mimo wszystko wygrana z West Bromem pozwoliła im wyjść na jakiś czas ze strefy spadkowej, choć przewaga nad osiemnastym miejscem jest jednopunktowa. Dzisiaj gospodarze mają nadzieję na zwycięstwo lub na remis, ale nie będzie to łatwe zadanie. Na papierze ich rywale są lepsi, choć najważniejsza będzie dyspozycja dnia.

Goście dzisiejszego starcia po fantastycznym początku sezonu w ostatnim czasie grają zdecydowanie gorzej. Everton przegrał swoje trzy ostatnie mecze i na pewno gracze tej drużyny mają nadzieję na przełamanie tej złej serii w dzisiejszym starciu. Jest to bardzo możliwe, bo goście mają teoretycznie lepszych zawodników w swojej kadrze od swoich dzisiejszych rywali. Carlo Ancelotti wie jednak, że jego gracze muszą podejść do tego starcia maksymalnie skupieni i zaangażowani, bo w Premier League nie można nikogo lekceważyć. Brak wygranej Evertonu będzie dla fanów tej drużyny ogromnym rozczarowaniem. Choć goście są faworytami, to na pewno dzisiejsze spotkanie powinno dostarczyć wszystkim kibicom wielu emocji.

Fulham – Everton kursy bukmacherów

Faworytem bukmacherów jest Everton. Na ich zwycięstwo kurs wynosi 1.90. Jeśli ktoś chciałby postawić na remis w starciu Fulham – Everton, to STS ma na to zdarzenie kurs 3.75. Zwycięstwo gospodarzy wyceniane jest po kursie 3.90.

Fulham – Everton nasze typy

Choć forma Evertonu w ostatnich spotkaniach pozostawia wiele do życzenia, to bukmacherzy nie mają wątpliwości kto jest w dzisiejszym starciu faworytem i kto powinien zgarnąć trzy punkty. Niższe kursy na Everton nie są zaskoczeniem, bo ich rywale nie radzą sobie w tym sezonie za dobrze i na pewno każda zdobycz punktowa ze strony Fulham w dzisiejszym starciu będzie zaskakująca. Myślę, że gospodarze na pewno będą chcieli napsuć krwi swoim rywalom i ten mecz nie będzie spacerkiem dla Evertonu, ale mimo wszystko spodziewam się wygranej gości i powrotu na zwycięskie ścieżki po ostatnich trzech porażkach z rzędu.

Fulham – Everton | Typ: Everton @1.90 STS
Fulham – Everton | Typ: powyżej 2,5 goli @1.75 STS