Puszcza Niepołomice – Bruk-Bet Nieciecza. Typy, kursy (25.11.2020)

Puszcza Niepołomice w środowym meczu 1. Ligi zmierzy się z Bruk-Betem. Czy drużyna gospodarzy zaskoczy lidera rozgrywek?

Puszcza Niepołomice – Bruk-Bet Nieciecza zapowiedź

Podopieczni Tomasza Tułacza w ostatnim czasie kontynuują bardzo dobrą serię. Niepołomiczanie nie przegrali bowiem żadnego z pięciu ostatnich spotkań, zatrzymując drużyny walczące o czołowe miejsca. Zespół pokonał Odrę Opole oraz Górnika Łęczna i zremisował z GKS-em Tychy oraz ŁKS-em Łódź. W tej chwili drużyna znajduje się na ósmej pozycji, gromadząc 19 punktów.

Tymczasem “Słonie” po dwunastu meczach są liderem rozgrywek, z 33 punktami na koncie. Drużyna Mariusza Lewandowskiego po raz ostatni przegrała w pierwszej lidze równo dwa miesiące temu, ulegając Arce Gdynia 0:1. W siedmiu poprzednich ligowych spotkaniach niecieczanie zgromadzili jednak komplet punktów.

W poprzednim sezonie mecz w Niepołomicach zakończył się zwycięstwem Bruk-Betu (3:0), natomiast w Niecieczy górą była Puszcza (3:1). Co nas czeka w środowym starciu?

Puszcza Niepołomice – Bruk-Bet Nieciecza kursy

Faworytem bukmacherów jest drużyna gości. Kurs na zwycięstwo podopiecznych Mariusza Lewandowskiego wynosi 2.10, natomiast na triumf ich rywali 3.70. Tymczasem szanse na remis oceniono na kurs 3.30.

Puszcza Niepołomice – Bruk-Bet Nieciecza typy

Spotkanie zapowiada się na wyrównane, gdyż obu zespołom będzie bardzo zależało na komplecie punktów i zatrzymaniu rywali. Dlatego można się spodziewać bramek z obu stron. Wiele wskazuje na to, że w środowy wieczór powinno paść ich kilka.

Puszcza – Bruk-Bet | Typ: Obie drużyny strzelą @1.90 STS

Puszcza – Bruk-Bet | Typ: Powyżej 2.5 goli @2.15 STS