Bayer Leverkusen – Hapoel Beer Szewa. Typy, kursy (26.11.2020)

Bayer Leverkusen w ramach Ligi Europy zagra u siebie z Hapoelem Ber Szewa. Czy podobnie jak ostatnio, będziemy świadkami kanonady?

Bayer Leverkusen – Hapoel Beer Szewa zapowiedź

Po trzech pierwszych meczach fazy grupowej LE “Aptekarze” znajdują się na drugim miejscu. Zespół Petera Bosza przegrał na wyjeździe ze Slavią Praga 0:1, natomiast dwa pozostałe spotkania wygrał. Należy wspomnieć, że niemiecka drużyna w tej chwili kontynuuje serię czterech zwycięstw z rzędu.

Tymczasem goście nie mogą już wygrać od dłuższego czasu w jakichkolwiek rozgrywkach. Od czasu zwycięstwa u siebie ze Slavią w Lidze Europy (2:1) zespół nie wygrał od sześciu spotkań. Drużyna ma najwyraźniej problem z grą na wielu frontach, czego dowodem jest czwarte miejsce od końca w lidze.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

Ostatnie spotkanie zespołów zakończyło się zwycięstwem piłkarzy z Leverkusen 4:2. Nie przyszło im to jednak tak łatwo, gdyż ich rywale przez moment prowadzili 2:1. Wydaje się, że tym razem podopieczni Petera Bosza powinni kontrolować spotkanie od początku do końca.

Bayer Leverkusen – Hapoel Beer Szewa kursy

Wyraźnym faworytem bukmacherów w tym starciu są gospodarze. Kurs na triumf “Aptekarzy” wynosi 1.17, natomiast ich rywali 14.90. Z kolei szanse na remis oceniono na kurs 7.80.

Bayer Leverkusen – Hapoel Beer Szewa typy

W dobrej dyspozycji strzeleckiej jest ostatnio Leon Bailey, który zdobywał bramki w trzech ostatnich spotkaniach w meczach klubowych. Może i tym razem pokona bramkarza rywali? Wydaje się również, że tym razem “Aptekarze” w obu połowach powinni udowodnić wyższość nad rywalami.

Bayer – Hapoel | Typ: Leon Bailey strzeli gola @2.00 Totolotek

Bayer – Hapoel | Typ: Bayer wygra obie połowy @2.00 Totolotek