Podbeskidzie Bielsko-Biała – Śląsk Wrocław. Typy, kursy (28.11.2020)

Podbeskidzie Bielsko-Biała w sobotę zmierzą się ze Śląskiem Wrocław. Czy podopieczni Krzysztofa Brede pokuszą się o niespodziankę?

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Śląsk Wrocław zapowiedź

“Górale” po dziesięciu meczach zajmują w ekstraklasie trzecie miejsce od końca. Podopieczni Krzysztofa Brede zgromadzili do tej pory dziewięć punktów – dzięki dwóm zwycięstwom i trzem remisom. Warto dodać, że we wtorek zespół pokonał Zagłębie Lubin 2:1 po golach Mateusza Marca i Desleya Ubbinka.

Niewiele powodów do zadowolenia mogą mieć podopieczni Vitezslava Lavicki. Wrocławski zespół zanotował tylko jedno zwycięstwo w pięciu ostatnich meczach. Zresztą wszystkie trzy poprzednie spotkania wyjazdowe zakończyły się dla wrocławian porażkami. Drużyna w tej chwili znajduje się na siódmym miejscu, z 14 punktami na koncie.

“Górale” po raz ostatni pokonali swojego najbliższego rywala jeszcze w 2007 roku, gdy oba zespoły grały w 1. Lidze. Warto też dodać, że Śląsk ma dobrą serię w Bielsku-Białej – drużyna z Wrocławia wygrała tam trzy ostatnie starcia. Teraz można oczekiwać tego samego?

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Śląsk Wrocław kursy

Według bukmacherów zwycięstwo gości wydaje się bardziej realistycznym scenariuszem. Kurs na to zdarzenie wynosi 2.10, natomiast na triumf “Górali” 3.55. Szanse na remis oceniono natomiast na kurs 3.40.

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Śląsk Wrocław typy

Wrocławianie są bardziej skuteczni po przerwie, dlatego można się spodziewać więcej goli z ich strony w drugiej połowie. Może podobnie, jak w meczu z Lechią gola zdobędzie Bartłomiej Pawłowski?

Podbeskidzie – Śląsk | Typ: Śląsk strzeli więcej goli w drugiej połowie @2.35 STS

Podbeskidzie – Śląsk | Typ: Bartłomiej Pawłowski strzeli gola @3.75 STS