Marek Jóźwiak już nie będzie dyrektorem sportowym Wisły Płock

Marek Jóźwiak już nie będzie pełnił funkcji dyrektora sportowego Wisły Płock. Były reprezentant Polski był odpowiedzialny w klubie za transfery i pion sportowy.

Półtora roku Marka Jóźwiaka w Płocku

Marek Jóźwiak spędził w Płocku ponad półtora roku. Były piłkarz objął funkcję dyrektora sportowego Wisły w maju 2019 roku, wówczas opuszczając Wigry Suwałki, gdzie był doradcą zarządu.

W Wiśle Płock Marek Jóźwiak odpowiadał za przeprowadzenie transferów oraz pion sportowy. To już za jego kadencji trenerem “Nafciarzy” został Radosław Sobolewski. Do pierwszego zespołu trafili przez ten czas m.in. Jakub Rzeźniczak, Damian Michalski, Dawid Kocyła i Piotr Tomasik.

Koniec współpracy

30 listopada klub podjął decyzję o rozstaniu się z dotychczasowym dyrektorem sportowym.

W poniedziałek 30 listopada 2020 roku zarząd Wisły Płock podjął decyzję o zakończeniu współpracy z Markiem Jóźwiakiem. (…) Dziękujemy za dotychczasową współpracę i życzymy sukcesów w dalszym życiu zawodowym – można przeczytać w oficjalnym komunikacie klubu.

To nie koniec zmian?

Wiele wskazuje na to, że to nie koniec zmian w Wiśle Płock. Jak poinformował “Przegląd Sportowy”, wkrótce z posadą trenera pierwszego zespołu może pożegnać się Radosław Sobolewski.

Fot. YouTube/Wisła Płock