Kacper Kozłowski nie przejdzie do Legii? Piłkarz zabrał głos

Kacper Kozłowski jest jednym z największych polskich talentów z rocznika 2003. Ostatnio mówiło się głośno o tym, że piłkarz może zamienić Pogoń na Legię. 17-latek jednak na razie zapewnia, że nigdzie się nie wybiera.

17-latek na celowniku Legii

Kacper Kozłowski coraz częściej dostaje szansę gry w pierwszej drużynie Pogoni Szczecin. Kosta Runjaić do tej pory pozwolił podopiecznemu zagrać w ośmiu meczach. Przeciwko Jagiellonii i Podbeskidziu 17-latek pojawił się zresztą w wyjściowej jedenastce.

W ostatnim czasie mówiło się o tym, że już wkrótce Kacper Kozłowski może opuścić szeregi “Portowców”. Wszystko dlatego, że klauzula odstępnego w jego umowie wynosi 600 tysięcy euro. Dość niską cenę za piłkarza, według medialnych doniesień, mogłaby wykorzystać Legia Warszawa.

“Nigdzie się w tej chwili nie wybieram”

Sam piłkarz na łamach “Super Expressu” zabrał głos w sprawie swojej przyszłości.

Nigdzie się w tej chwili nie wybieram. Chcę zostać w Pogoni i grać tutaj przez kilka sezonów. Nie wiem dokładnie jak długo, ale na pewno nie odejdę niespodziewanie, z dnia na dzień. Chciałbym, żeby to było zaplanowane – wyznał 17-latek w rozmowie z “SE”.

Obecna umowa piłkarza wygasa z końcem sezonu 2021/2022. Czy w najbliższym czasie Kozłowski przedłuży kontrakt z klubem? Na razie wiele na to może wskazywać, choć nie jest to przesądzone.

Fot. Pogoń Szczecin

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO