Zagłębie Sosnowiec – Puszcza Niepołomice. Typy, kursy (02.12.2020)
02.12.2020

Dwie drużyny z negatywnymi seriami, ale będące w zupełnie innej sytuacji. Dlaczego? Zagłębie ma mocarstwowe plany, ale kompletnie nic z nich nie wychodzi, a Puszcza na spokojnie robi swoje i nadal jest bardzo trudnym rywalem dla większości przeciwników.

Zagłębie Sosnowiec – Puszcza Niepołomice zapowiedź (środa, 16:00)

Zagłębie Sosnowiec zmieniło trenera i nowym szkoleniowcem został Kazimierz Moskal. Dodatkowo doradcą w klubie mianowano Roberta Podolińskiego. To jednak nie odmieniło wyników zespołu z Sosnowca. W siedmiu ostatnich meczach zdobyli ledwie jeden punkt, przegrywając aż sześć z nich. Ostatnia wygrana miała miejsce dwa miesiące temu.

Z kolei Puszcza nie wygrała trzech kolejnych spotkań, ale jakże to odmienne nastroje są pod Krakowem. Przecież zremisowali z ŁKS-em w szalonym meczu 4:4, a później podzielili się punktami z innym faworytem do awansu – Bruk-Bet Termaliką Nieciecza. Dopiero porażka ze Stomilem Olsztyn mogła być bolesna, ale i tak ekipa Tomasza Tułacza bardzo dobrze radzi sobie na pierwszoligowym froncie.

Zagłębie Sosnowiec – Puszcza Niepołomice kursy bukmacherskie

Faworytem tego meczu wg bukmacherów są gospodarze. Kurs na Zagłębie Sosnowiec wynosi 2,02. Remis wyceniany jest 3,20, zaś kurs na Puszczę Niepołomice to 3,75.

Zagłębie Sosnowiec – Puszcza Niepołomice typy

Zagłębie Sosnowiec – Puszcza Niepołomice | Typ: Remis @ 3,20 TOTALbet

Zagłębie Sosnowiec – Puszcza Niepołomice | Typ: Under 0,5 do przerwy @ 2,50 TOTALbet

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO