GKS Bełchatów – Chrobry Głogów. Typy, kursy (02.12.2020)
02.12.2020

W Bełchatowie nadal biednie, co nie przeszkadza zawodnikom osiągać dobrych – jak na warunki, w których grają rezultatów. Ich najbliższym rywalem będzie sąsiad w ligowej tabeli, czyli Chrobry Głogów. Drużyna z Dolnego Śląska jest kompletnie nieobliczalna w swoich poczynaniach, co tylko pozwala wierzyć, że możemy zobaczyć ciekawy mecz.

GKS Bełchatów – Chrobry Głogów zapowiedź (środa, 17:00)

Jako się rzekło to starcie dwóch sąsiadów w ligowej tabeli. Jedni i drudzy są dość nieprzewidywalni w swoich poczynaniach, o czym najlepiej świadczą ich ostatnie mecze. GKS Bełchatów pokazał, że może być utrudnieniem dla faworytów i wygrał w Gdyni oraz zremisował z Widzewem w Łodzi. Teraz jednak przegrał dwa mecze, z Koroną i Radomiakiem, co też nie można uznać za niespodziankę. W końcu mowa o klubie, w którym od dłuższego czasu są ogromne kłopoty finansowe, a zawodnicy na skraju wytrzymałości.

W Chrobrym sytuacja znacznie lepsza, ale piłkarsko pewnie spodziewano się więcej. Od końcówki września była fatalna passa meczów bez wygranej, którą przerwał triumf nad Stomilem. Wydawało się, że dobry terminarz daje podstawy do kolejnych punktów, tymczasem w domu przyszły porażki z Odrą i nieoczekiwana z Sandecją. Wszystko przedzieliła wygrana w Sosnowcu. Trudno zatem wyczuć na co stać Chrobrego, a o wszystkim decyduje dyspozycja dnia.

GKS Bełchatów – Chrobry Głogów kursy bukmacherskie

Nieznacznym faworytem meczu jest GKS Bełchatów. Kurs na Brunatnych to 2,37. Jeśli typujemy wygraną gości, to kurs na Chrobry Głogów wynosi 3,10. Remis jest wyceniany na 3,00

GKS Bełchatów – Chrobry Głogów typy

GKS Bełchatów – Chrobry Głogów | Typ: Remis @ 3,00 TOTALbet

GKS Bełchatów – Chrobry Głogów | Typ: Obie strzelą @ 1,87 TOTALbet

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO