LASK – Tottenham. Typy, kursy (3.12.2020)
03.12.2020

Piłkarze Jose Mourinho w czwartkowy wieczór spróbują sięgnąć po czwarte zwycięstwo w trwającej edycji Ligi Europy. Tottenham w ramach 5. kolejki zmierzy się na wyjeździe z LASK. 

LASK – Tottenham zapowiedź (czwartek, 18:55)

LASK nadal ma szansę na awans do fazy pucharowej. Sytuacja austriackiej ekipy pomimo dorobku sześciu punktów nie jest jednak zbyt kolorowa. O trzy oczka więcej mają bowiem Tottenham oraz Antwerp. Wydaje się zatem, że te dwa kluby awansują dalej, a kwestia pierwszego miejsca rozstrzygnie się w ostatniej kolejce, gdy Tottenham zagra u siebie z belgijską drużyną.

Zespół z austriackiej Bundesligi z pewnością nie złoży broni i spróbuje powalczyć o awans. Kwestia gry piłkarzy LASK w fazie pucharowej może zostać rozstrzygnięta w piątej kolejce. Jeśli bowiem LASK przegra z Tottenhamem, to straci szansę na awans. Jest to całkiem prawdopodobny scenariusz.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO50 > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 50 zł!

Tottenham radzi sobie w ostatnim czasie bardzo dobrze. Jose Mourinho na pewno planuje wygrać grupę. Realizację tego celu przybliży czwartkowego zwycięstwo.

LASK – Tottenham kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Tottenham. Kurs na zwycięstwo gości wynosi 1.70. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 4.30. Triumf LASK bukmacherzy ocenili na kurs 4.60.

LASK – Tottenham typy

Choć “Koguty” z pewnością wyjdą w nieco innym składzie niż podczas ligowego starcia z Chelsea, to Jose Mourinho powinien wybrać jedenastkę, którą zdoła wygrać w Austrii. Typujemy zwycięstwo gości.

LASK – Tottenham | Typ: Tottenham wygra mecz 1.70 @ Betclic 

LASK – Tottenham | Typ: Tottenham wygra i powyżej 1.5 bramki 1.85 @ Betclic

 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO