Arsenal F.C. – Rapid Wiedeń. Typy, kursy (3.12.2020)

Arsenal F.C. w piątej kolejce Ligi Europy podejmie u siebie Rapid Wiedeń. Czy to starcie, podobnie jak poprzednie, również okaże się nerwowe?

Arsenal F.C. – Rapid Wiedeń zapowiedź

Londyńczycy w Premier League radzą sobie wręcz katastrofalnie. Dowodem na to jest ich dopiero 14. miejsce po dziesięciu kolejkach. Podopieczni Mikela Artety zdecydowanie lepiej się spisują w Lidze Europy. Drużyna zajmuje pierwsze miejsce w grupie, gromadząc komplet punktów.

Tymczasem Rapid walczy o awans do fazy pucharowej. W tej chwili wicemistrzowie Austrii mają na koncie sześć punktów w grupie i zajmują w niej trzecie miejsce. Drużyna zgromadziła jednak tyle samo oczek, co Molde, więc wydaje się, że te zespoły stoczą walkę o awans w ostatniej kolejce obecnego etapu.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

Pierwszy mecz zakończył się wymęczonym zwycięstwem “Kanonierów”. Rapid już prowadził, aczkolwiek gole Davida Luiza i Pierre-Emericka Aubameyanga ustaliły wynik meczu. Czy tym razem londyńczykom również nie będzie tak łatwo?

Arsenal F.C. – Rapid Wiedeń kursy

Wyraźnym faworytem tego starcia są gospodarze. Szanse na triumf “Kanonierów” określono na kurs 1.41, natomiast ich przeciwników na 6.72. Z kolei kurs na remis wynosi 4.95.

Arsenal F.C. – Rapid Wiedeń typy

“Kanonierzy” w Lidze Europy radzą sobie lepiej niż w Premier League, głównie ze względu na łatwą grupę. Również u siebie przeciwko Rapidowi nie powinny ich czekać męczarnie. Może jedną z bramek zdobędzie najlepszy do tej pory strzelec londyńczyków w LE, Nicolas Pepe?

Arsenal – Rapid | Typ: Arsenal zdobędzie trzy gole albo więcej @2.06 Totolotek

Arsenal – Rapid | Typ: Nicolas Pepe strzeli gola @2.50 Totolotek

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO