OGC Nice – Bayer Leverkusen. Typy, kursy (3.12.2020)

OGC Nice w czwartkowym spotkaniu fazy grupowej LE zmierzy się z Bayerem Leverkusen. Czy goście zapewnią sobie awans do 1/16 finału rozgrywek?

OGC Nice – Bayer Leverkusen zapowiedź

Drużyna gospodarzy nie ma w tej chwili najlepszego czasu. Piłkarze z Nicei przegrali cztery ostatnie mecze, wliczając pojedynki ze wszystkich rozgrywek. W Ligue 1 zespół znajduje się dopiero na 11. pozycji, natomiast w LE zajmuje trzecie miejsce w grupie, z trzema punktami na koncie.

Podopieczni Petera Bosza są po czterech kolejkach fazy grupowej Ligi Europy w lepszej sytuacji. Zespół do tej pory zgromadził dziewięć punktów, przegrywając tylko ze Slavią Praga. Tym samym niemiecka drużyna zajmuje drugie miejsce w grupie, właśnie za prażanami.

W poprzednim starciu wyraźnie lepsi okazali się “Aptekarze”. Drużyna prowadzona przez Petera Bosza zwyciężyła swoich rywali aż 6:2. Tym razem również czeka nas kanonada?

OGC Nice – Bayer Leverkusen kursy

Zdaniem bukmacherów, trzy punkty w tym pojedynku powinni wywalczyć “Aptekarze”. Kurs na to zdarzenie wynosi 1.62, natomiast na triumf zespołu z Francji 5.05. Tymczasem szanse na remis oceniono na kurs 4.25.

OGC Nice – Bayer Leverkusen typy

Obie drużyny walczą o wyjście z grupy – goście chcieliby sobie go wywalczyć już teraz, natomiast gospodarze liczą, że włączą się do walki. Ostatni mecz pokazał, że zespoły potrafią grać otwarty futbol, dlatego tym razem również można spodziewać się kilku zdobytych bramek.

Nice – Bayer | Typ: Obie drużyny strzelą @1.62 STS

Nice – Bayer | Typ: Powyżej 3.5 goli @2.35 STS

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO