Cracovia – Wisła Kraków. Typy, kursy (4.12.2020)

Cracovia w czwartek zmierzy się w derbach Krakowa z Wisłą. Czy Peter Hyballa zdoła wpłynąć na grę drużyny gości w tak krótkim czasie?

Cracovia – Wisła Kraków zapowiedź

Po jedenastu kolejkach “Pasy” znajdują się na 11. pozycji, z dwunastoma punktami na koncie. Należy jednak zwrócić uwagę na to, że zespół ma pięć oczek odjętych, dlatego znajduje się niżej. Podopieczni Michała Probierza grają dość w kratkę, jednak ostatnio pokonali na wyjeździe Wisłę Płock 1:0.

Tymczasem “Biała Gwiazda” aktualnie zajmuje 12. miejsce, aczkolwiek ma tylko punkt przewagi nad strefą spadkową. Zespół w ostatnich czterech meczach zanotowali tylko remis, mimo że trzy razy obejmował prowadzenie. Postawa zespołu sprawiła, że pracę stracił Artur Skowronek, a jego miejsce zajął Peter Hyballa.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

Ostatnie dwa pojedynki kończyły się zwycięstwami gości. W marcu na stadionie “Pasów” lepsza okazała się “Biała Gwiazda”, wygrywając 2:0, natomiast w ubiegłym roku zakończyło się triumfem zespołu Michała Probierza 1:0. Co nas czeka w piątkowy wieczór?

Cracovia – Wisła Kraków kursy

Według bukmacherów mecz powinien się zakończyć trzema punktami gospodarzy. Kurs na to zdarzenie wynosi 2.00, natomiast na triumf zespołu Petera Hyballi 3.67. Z kolei szanse na remis ustalono na kurs 3.60.

Cracovia – Wisła Kraków typy

Raczej nie możemy oczekiwać tutaj wielu goli, jednak obie drużyny mogą znaleźć drogę do bramki. Może pod wodzą nowego trenera “Biała Gwiazda” znowu obejmie prowadzenie dzięki pierwszemu trafieniu w meczu?

Cracovia – Wisła | Typ: Obie drużyny strzelą @1.82 Totolotek

Cracovia – Wisła | Typ: Wisła strzeli pierwszego gola @2.48 Totolotek

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO