Hertha Berlin – Union Berlin. Typy, kursy (04.12.2020)
04.12.2020

Weekend z Bundesligą zaczniemy od naprawdę bardzo ciekawego starcia. Hertha Berlin podejmie na własnym obiekcie Union, a jak dobrze wiemy spotkania derbowe zawsze są bardzo ciekawe i możemy być dzisiaj świadkami naprawdę ciekawego starcia. Bukmacherzy stawiają na gospodarzy, którzy będą chcieli wykorzystać przewagę własnego boiska. O wygraną nie będzie jednak dla Herthy łatwo, bo goście są w tym sezonie na fali i grają na świetnym poziomie. Jedno jest pewne, szykuje nam się bardzo ciekawe starcie w Berlinie.

Hertha Berlin – Union Berlin zapowiedź (piątek, 20:30)

Gospodarze dzisiejszego spotkania liczyli na pewno na zdecydowanie lepszy początek sezonu w swoim wykonaniu. Gracze Herthy zdobyli zaledwie osiem punktów w dziewięciu spotkaniach i to pozwala tej ekipie zajmować trzynastą pozycję w ligowej tabeli przed startem dziesiątej kolejki Bundesligi. Mimo wszystko dobrze wiemy, że derbowe spotkania wyglądają zdecydowanie inaczej i tutaj absolutnie wszystko może się zdarzyć. Gospodarze mimo swojej formy są faworytami bukmacherów i zobaczymy czy zawodnicy Herthy będą w stanie sprawić niespodziankę swoim kibicom. Na pewno nie będzie to łatwe zadanie, ale kolejny słaby rezultat będzie dla fanów gospodarzy bardzo rozczarowujący.

Goście dzisiejszego starcia mają prawo być zadowoleni ze swoich rezultatów w początkowej części tego sezonu Bundesligi. Gracze Unionu zgromadzili aż szesnaście punktów w dziewięciu spotkaniach i to pozwala tej ekipie zajmować szóstą lokatę w ligowej tabeli. Na pewno fani Unionu nie spodziewali się tak dobrej formy swojej drużyny i ewentualna wygrana w dzisiejszym spotkaniu jest na pewno realna i kibice gości mogą w te trzy punkty wierzyć. Mimo wszystko nie będzie to na pewno łatwe zadanie. Zawodnicy Herthy chcą wreszcie zacząć wygrywać i na pewno derbowe spotkanie jest idealną okazją na przełamanie. Zobaczymy kto okaże się dzisiaj lepszy. Na pewno szykuje nam się świetny mecz.

Hertha Berlin – Union Berlin kursy bukmacherów

Faworytem bukmacherów jest Hertha Berlin. Na ich zwycięstwo kurs wynosi 2.35. Jeśli ktoś chciałby postawić na remis w starciu Hertha Berlin – Union Berlin, to STS ma na to zdarzenie kurs 3.45. Zwycięstwo gości wyceniane jest po kursie 3.00.

Hertha Berlin – Union Berlin nasze typy

Mecze derbowe są zawsze ciekawe, a co dopiero gdy grają ze sobą dwie najlepsze drużyny ze stolicy jakiegoś kraju. Mimo wszystko bukmacherzy stawiają dzisiaj na gospodarzy, którzy znajdują się zdecydowanie niżej w tabeli niż ich dzisiejsi rywale. Przewaga własnego boiska na pewno będzie miała znaczenie, ale wydaje mi się, że goście po udanym początku sezonu będą chcieli popsuć święto fanom Herthy Berlin. Wydaje mi się, ze zobaczymy dzisiaj bardzo wyrównane spotkanie, bo obie drużyny dysponują na papierze bardzo podobonym potencjałem kadrowym. Myślę, że będzie to spotkanie, w którym każda z drużyn strzeli gola.

Hertha Berlin – Union Berlin | Typ: obie drużyny strzelą gola @1.72 STS
Hertha Berlin – Union Berlin | Typ: remis @3.45 STS

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO