Śląsk Wrocław – Raków Częstochowa. Typy, kursy (5.12.2020)

Śląsk Wrocław w sobotni wieczór zagra u siebie z Rakowem Częstochowa. Czy podopieczni Vitezslava Lavicki zatrzymają lidera PKO Ekstraklasy?

Śląsk Wrocław – Raków Częstochowa zapowiedź

Można stwierdzić, że wrocławianie ostatnio grają w kratkę. Poprzednie wyniki są na to dowodem, gdyż zespół w tym czasie dwa razy wygrał, tyle samo przegrał i raz zremisował. W minionej kolejce drużyna jednak pokonała na wyjeździe Podbeskidzie 2:0, dzięki czemu wskoczyła na piąte miejsce w lidze. WKS w jedenastu spotkaniach zgromadził 17 punktów.

Tymczasem po szczęśliwym zwycięstwie z Wartą w poprzedniej kolejce, częstochowianie wskoczyli z powrotem na pozycję lidera. Warto dodać, że od pierwszej kolejki – czyli meczu z Legią, podopieczni Marka Papszuna nie przegrali jeszcze ani razu. Poza tym zespół ma na koncie 24 gole w lidze, co wyróżnia go zdecydowanie na tle rywali.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

Lepsze nastroje po meczach w poprzednim sezonie może mieć drużyna gości. W Bełchatowie zespół wygrał u siebie 1:0, a na wyjeździe doszło do podziału punktów po remisie 1:1. Czy tym razem Śląsk również straci punkty?

Śląsk Wrocław – Raków Częstochowa kursy

Bukmacherzy widzą w tym starciu większe szanse na triumf gości. Kurs na zwycięstwo podopiecznych Marka Papszuna wynosi 2.15, natomiast zespołu Vitezslava Lavicki 3.68. Z kolei szanse na remis oceniono na kurs 3.30.

Śląsk Wrocław – Raków Częstochowa typy

W dobrej dyspozycji strzeleckiej jest ostatnio Robert Pich, który zdobył bramki w obu poprzednich spotkaniach. Co więcej, dzięki jego trafieniom wrocławianie prowadzili po pierwszych połowach. Dlatego tym razem do przerwy możemy oczekiwać podobnego obrotu wydarzeń.

Śląsk – Raków | Typ: Robert Pich strzeli gola @2.75 Totolotek

Śląsk – Raków | Typ: Śląsk wygra pierwszą połowę @3.90 Totolotek

Fot. YouTube

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO