Royston Drenthe negocjuje z klubem opolskiej okręgówki

06.12.2020

Royston Drenthe, który niegdyś występował w Realu Madryt, już wkrótce może trafić do Polski? O negocjacjach z piłkarzem poinformował klub ligi okręgowej, LKS Victoria Cisek.

Niespełniony talent

Royston Drenthe w tym roku skończył 33. urodziny, aczkolwiek od jakiegoś czasu znajduje się na piłkarskim zakręcie. Holender, który występował m.in. w Realu Madryt i Evertonie, ostatnio występował w holenderskich niższych ligach. Według portalu “Transfermarkt”, kuzyn Georginio Wijnalduma obecnie jest związany z Kozakken Boys.

„Jesteśmy w trakcie rozmów”

Jak się okazuje, jednokrotny reprezentant Holandii otrzymał ofertę z Polski. Royston Drenthe negocjuje warunki umowy z Victorią Cisek, o czym poinformował klub w mediach społecznościowych.

Jesteśmy w trakcie rozmów z 33-letnim Holendrem Roystonem Drenthe odnośnie jego ewentualnego transferu do Victorii Cisek. Były piłkarz między innymi Realu Madryt przebywa obecnie w Holandii. Wkrótce poinformujemy o dalszych rezultatach, które mamy nadzieję będą pozytywne – poinformował klub na Twitterze.

Przedostatni zespół opolskiej okręgówki

Victoria Cisek to drużyna występująca w klasie okręgowej. W grupie opolskiej II zespół zajmuje przedostatnie miejsce na półmetku sezonu. Warto dodać, że na razie drużyna zgromadziła tylko 13 punktów po 19 meczach oraz ma najmniej goli zdobytych i najwięcej straconych w lidze. W tej samej lidze występują min. znany ze sprowadzania zagranicznych piłkarzy LZS Piotrówka oraz Włókniarz Kietrz, który grał niegdyś w dawnej II lidze (obecnie pierwszej).

Najwyższym poziomem rozgrywkowym, na którym do tej pory występowała Victoria Cisek, jest IV liga. Przez jedenaście ostatnich lat drużyna balansuje jednak między ligą okręgową a A Klasą.