Kiedy mecz PSG-Basaksehir zostanie dokończony? UEFA podjęła decyzję

Wtorkowy pojedynek PSG-Basaksehir ze względu na rasistowskie zachowanie arbitra został przerwany. To już pewne, że spotkanie zostanie dokończone w środę o 18:55.

Rasistowskie komentarze przerwały mecz

Podczas meczu Paris Saint-Germain – Basaksehir już w pierwszym kwadransie doszło do skandalu. Boisko po czerwonej kartce opuścił Demba Ba, na co żywiołowo zareagowali piłkarze mistrza Turcji oraz asystent trenera, Pierre Webo. Podczas zdarzenia sędzia techniczny spotkania, Sebastian Coltescu nazwał byłego piłkarza Osasuny i Fenerbahce “negru”. To słowo po rumuńsku oznacza “czarny”.

Wobec zachowania arbitra piłkarze Basaksehiru się zbuntowali i podjęli decyzję o niekontynuowaniu dalszej gry. Początkowo spotkanie miało zostać wznowione o 22., ostatecznie jednak zdecydowano się na jego przerwanie.

Zmiana ekipy sędziów

Starcie PSG z Basaksehirem szybko jednak zostanie dokończone. Mecz odbędzie się w już w środę o godzinie 18:55. Jeszcze w tej chwili nie wiadomo kto, go poprowadzi, ale na pewno nie zespół sędziowski, który brał udział we wczorajszej rozgrywce.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO