Sandecja Nowy Sącz – GKS Jastrzębie. Typy, kursy (9.12.2020)

Sandecja Nowy Sącz w środowe południe zagra u siebie z GKS-em Jastrzębie. Kto okaże się lepszy w pojedynku na dole tabeli 1. Ligi?

Sandecja Nowy Sącz – GKS Jastrzębie zapowiedź

Po fatalnym początku sezonu drużyna z Nowego Sącza ostatnio notuje całkiem dobre wyniki. Podopieczni Dariusza Dudka nie przegrali żadnego z czterech ostatnich spotkań. Co więcej, dwa ostatnie mecze – z Chrobrym i Puszczą nawet wygrali. Zespół wciąż jest na dnie tabeli, aczkolwiek z dziewięcioma punktami coraz bardziej walczy o to, żeby się podnieść.

Tymczasem ich rywale znajdują się aktualnie na 15. miejscu, gromadząc 13 punktów. Warto dodać, że jastrzębianie również mają zwycięską serię – wygrali wszystkie z trzech ostatnich ligowych pojedynków. Można powiedzieć, że dzięki temu oddalili się od strefy spadkowej, przeskakując Resovię i Zagłębie Sosnowiec.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

W poprzednim sezonie w Jastrzębiu górą była Sandecja, natomiast w Nowym Sączu spotkanie zakończyło się remisem. Jak będzie tym razem?

Sandecja Nowy Sącz – GKS Jastrzębie kursy

Zdaniem bukmacherów, faworytem meczu jest drużyna gospodarzy. Kurs na ich zwycięstwo wynosi 2.00, natomiast gości 3.62. Z kolei szanse na remis oceniono na kurs 3.40.

Sandecja Nowy Sącz – GKS Jastrzębie typy

W ostatnich starciach obie drużyny znalazły drogę do bramki – może teraz będzie podobnie? Po grze zespołów można się też spodziewać większej liczby trafień po przerwie.

Sandecja – Jastrzębie | Typ: Obie drużyny strzelą @1.75 Totolotek

Sandecja – Jastrzębie | Typ: Więcej goli w drugiej połowie @1.92 Totolotek

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO