Sparta Praga – AC Milan. Typy, kursy (10.12.2020)

Sparta Praga na koniec fazy grupowej Ligi Europy zagra u siebie z Milanem. Czy czeski zespół pokusi się o niespodziankę?

Sparta Praga – AC Milan zapowiedź

Gospodarze jeszcze w poprzedniej kolejce mieli szanse na wyjście z grupy. Ostatecznie jednak przegrali na wyjeździe z Lille 1:2, więc ich los w tej edycji Ligi Europy jest przesądzony. Zespół w tej chwili ma na koncie sześć punktów i jest pewny zakończenia rozgrywek na trzecim miejscu.

Tymczasem “Rossoneri” są już pewni awansu, aczkolwiek nie wiadomo jeszcze, z którego miejsca. Na razie podopieczni Stefano Pioliego zajmują drugą lokatę, z dziesięcioma punktami na koncie. Poza tym, drużyna aktualnie jest liderem Serie A, dlatego prawdopodobnie trochę odpuści sobie najbliższy pucharowy pojedynek.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

Pierwsze starcie zespołów zakończyło się dominacją mediolańczyków. Po golach Brahima Diaza, Rafaela Leao i Diogo Dalota mediolańczycy wygrali 3:0. Czy tym razem można się spodziewać podobnego rezultatu?

Sparta Praga – AC Milan kursy

Wyraźnym faworytem bukmacherów w tym spotkaniu jest drużyna gości. Szanse na zwycięstwo “Rossonerich” oceniono na kurs 1.60, natomiast gospodarzy na 5.08. Tymczasem kurs na remis wynosi 4.20.

Sparta Praga – AC Milan typy

Ostatnio w dobrej dyspozycji strzeleckiej jest Samu Castillejo, dlatego można się spodziewać jego trafienia w czwartkowym meczu. Wydaje się, że bramka Hiszpana powinna się przyczynić do zwycięstwa gości. Gospodarze jednak również będą starali się o swoje okazje.

Sparta – Milan | Typ: Samu Castillejo strzeli gola @2.85 Totolotek

Sparta – Milan | Typ: Milan wygra + obie strzelą @2.88 Totolotek

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO