Standard Liege – Benfica. Typy, kursy (10.12.2020)
10.12.2020

W grupie D Ligi Europy, w której rywalizuje m.in. Lech Poznań, sprawa awansu jest już rozstrzygnięta. Pozostaje pytanie, kto zajmie pierwsze miejsce na koniec zmagań. O tę pozycję walczą dwie ekipy: Rangers oraz Benfica. Portugalski zespół w ramach ostatniego grupowego spotkania zmierzy się na wyjeździe ze Standardem Liege.

Standard Liege – Benfica zapowiedź (czwartek, 18:55)

W grupie D tuż po losowaniu największe szanse na awans przypisywano Rangersom oraz Benfice. Przebieg rywalizacji udowodnił, iż przypuszczenia nie były bezpodstawne. To szkocki klub oraz portugalski zespół będą walczyć w fazie pucharowej Ligi Europy. Pozostaje pytanie, kto zajmie pierwsze miejsce.

Standardowi Liege nie pozostaje nic innego, jak zakończyć grupowe zmagania w dobrym stylu i powalczyć o trzecią lokatę na koniec rywalizacji. Zadanie nie będzie łatwe, gdyż belgijski zespół rywalizuje z Benfiką, która walczy o zwycięstwo w grupie. Dodatkowo Standard Liege ma gorszy bilans meczów bezpośrednich z Lechem, dlatego przy tej samej liczbie punktów trzecie miejsce zajmie polski zespół.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO50 > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 50 zł!

W kontekście walki o pierwsze miejsce nieciekawie wygląda sytuacja Benfiki. Drużyna z Portugalii ma bowiem gorszy bilans meczów bezpośrednich z Rangersami. Oznacza to, iż nawet przy zwycięstwie ze Standardem, Benfica musi liczyć na korzystny wynik w rywalizacji Lecha ze szkocką ekipą.

Standard Liege – Benfica kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Benfica. Kurs na zwycięstwo gości wynosi 1.58. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 4.50. Triumf gospodarzy bukmacherzy ocenili na kurs 5.40.

Standard Liege – Benfica typy

Benfica z pewnością dołoży wszelkich starań, by wygrać mecz i przybliżyć się do zwycięstwa w grupie. Typujemy zatem triumf gości.

Standard Liege – Benfica | Typ: Benfica wygra mecz i powyżej 1.5 bramki 1.72 @ Betclic

Standard Liege – Benfica | Typ: Benfica strzeli w obu połowach 2.13 @ Betclic

 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO