Piotr Zieliński obiektem zachwytów po meczu Ligi Europy

11.12.2020

Piotr Zieliński był jednym z wyróżniających się piłkarzy meczu Napoli z Realem Sociedad. Po zakończeniu spotkania piłkarz spotkał się z dobrymi recenzjami we włoskich mediach.

Dobra dyspozycja Polaka

Piotr Zieliński ostatnio w barwach Napoli prezentuje dobrą i wyrównaną formę. Reprezentant Polski najpierw zaliczył asystę przeciwko Crotone, a w czwartkowym meczu błysnął w meczu z Realem Sociedad w Lidze Europy. Jego bramka była pierwszą od kiedy stadion Napoli nosi imię Diego Armando Maradony. Piłkarz 26-latek jednak nie tylko zdobył gola, ale również był jednym z wyróżniających się piłkarzy na placu gry.

Wysokie noty dla 26-latka

Większość włoskich portali umieściła Zielińskiego wśród najlepiej ocenionych zawodników za czwartkowy mecz. “La Gazzetta dello Sport” wystawiła mu 6,5, natomiast “Calcio Mercato siódemkę.

Również portale statystyczne doceniły reprezentanta Polski. “Sofa Score” wystawiła mu notę 7.0, drugą najwyższą w zespole (7.3 przyznano Fabianowi Ruizowi). Także “WhoScored.com” przyznał Zielińskiemu drugą ocenę w drużynie 7.4 (7.6 otrzymał Mario Rui.