GKS Bełchatów – Puszcza Niepołomice. Typy, kursy (12.12.2020)

12.12.2020

Bardzo ważny mecz w Bełchatowie dla obu drużyn. Można powiedzieć, że starcie sąsiadów w tabeli, choć mimo dwóch pozycji różnicy, jest jeszcze sześć oczek pomiędzy GKS-em Bełchatów a Puszczą Niepołomice. Obie ekipy w ostatnich tygodniach głównie przegrywają, więc na koniec roku mają starcie o sześć punktów.

GKS Bełchatów – Puszcza Niepołomice zapowiedź (sobota, 12:40)

Jedni i drudzy grają seriami. GKS Bełchatów najpierw 6 meczów bez porażki – 3 wygrane i 3 remisy, a teraz cztery porażki z rzędu! Nie mogą się zasłaniać do końca mocnymi przeciwnikami, bo jednak w starciach z Chrobrym, a zwłaszcza GKS-em Jastrzębie obowiązkiem było zdobyć punkty. W tym drugim przypadku zmarnowali mnóstwo okazji przy stanie 2:2 i zostali ukarani golem Mateusza Bondarenki.

Puszcza również wpadła w dołek po niezłej serii. Można powiedzieć o passie pięciu meczów bez wygranej, ale my ją nieco przemodelujemy. Dlaczego? Choćby dlatego, że zaczęło się od remisów z ŁKS-em i Termaliką, czyli obiektywnie rzecz biorąc od niezłych wyników dla drużyny Tomasza Tułacza. Tyle że po chwili zaczęli przegrywać z ekipami, które były – lub są – za nimi. Wśród nich Zagłębie Sosnowiec, Sandecja czy Stomil. Nie zwiastuje to najlepiej przed końcem roku.

GKS Bełchatów – Puszcza Niepołomice kursy bukmacherskie

Nieznacznym faworytem jest GKS Bełchatów, na których kurs wynosi 2,35. Remis i wygrana gości mają podobne współczynniki. Podział punktów to 3,05, zaś Puszcza Niepołomice i jej wygrana to 3,10.

GKS Bełchatów – Puszcza Niepołomice typy

GKS Bełchatów – Puszcza Niepołomice | Typ:  Remis @ 3,05 TOTALbet

GKS Bełchatów – Puszcza Niepołomice | Typ: Poniżej 2,5 bramki @ 1,50 TOTALbet