Grzegorz Krychowiak w ogniu krytyki. Koszmarny błąd!

Grzegorz Krychowiak stał się obiektem krytyki rosyjskich mediów. Reprezentant Polski zaliczył katastrofalny błąd w meczu z Krasnodarem, który jego zespół przegrał 0:5.

Słabsza forma Krychowiaka

Grzegorz Krychowiak w tym sezonie jest wciąż kluczową postacią Lokomotiwu Moskwa. Piłkarz jednak spisuje się poniżej oczekiwań i poziomu, który w zespole prezentował do tej pory. 30-latek zagrał w obecnych rozgrywkach w 20 meczach, aczkolwiek nie zachwycał formą.

Uważam jednak, że w poprzednim sezonie spisywał się nieco lepiej niż w obecnym. Duży wpływ na to ma fakt, iż wówczas partnerem Krychowiaka był Dimitrij Barinow, który jest obecnie kontuzjowany i zamiast niego gra młody defensywny pomocnik Danil Kulikow. Myślę, że z tym piłkarzem współpraca układa się polskiemu piłkarzowi nieco trudniej wyznał dla “FutbolNews.pl” dziennikarz “Russian Football News”, Richard David Pike.

30-latek przyczynił się do wysokiej porażki Lokomotiwu

Po meczu z Krasnodarem Grzegorz Krychowiak znalazł się na celowniku rosyjskich mediów. Jego zespół przegrał 0:5 z Krasnodarem, a reprezentanta Polski uznano za jednego z winowajców. Tym bardziej, że popełnił błąd przy jednej z bramek.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO