Ronald Koeman oskarżył piłkarza o wynoszenie informacji z szatni

14.12.2020

Ronald Koeman, jak informuje “El Pais”, miał nazwać swojego podopiecznego “kretem”. Według holenderskiego trenera, Riqui Puig wynosił informacje z szatni Barcelony.

21-letni piłkarz dostarczał informacje prasie?

Riqui Puig nie należy do ulubieńców trenera “Dumy Katalonii”. Ronald Koeman dał mu zaledwie jedną szansę gry w lidze – wpuścił piłkarza na trzy minuty meczu z Getafe. Poza tym 21-latek trzy razy zagrał w Lidze Mistrzów, wchodząc na końcówki spotkań z Dynamem Kijów, Ferencvarosem i Juventusem.

Jak informuje “El Pais”, Ronald Koeman miał obserwować od dłuższego czasu zachowanie swojego podopiecznego. Trener doszedł do wniosku, że Riqui Puig dostarcza informacji z szatni zespołu hiszpańskiej prasie. Poza tym, w obecności innych zawodników szkoleniowiec miał nazwać piłkarza “kretem”.

Puig pożegna się z Barceloną?

Kontrakt Riquiego Puiga z Barceloną wygasa z końcem sezonu. Bardzo prawdopodobne, że piłkarz ze względu na brak występów, zdecyduje się na zmianę otoczenia. Chociaż klub posiada w umowie opcję jej przedłużenia o dwa lata, na razie niewiele wskazuje na jej wprowadzenie w życie.