FC Barcelona – Real Sociedad. Typy, kursy (16.12.2020)

FC Barcelona w środowym meczu podejmie Real Sociedad. Czy podopieczni Ronalda Koemana zatrzymają lidera ligi hiszpańskiej?

FC Barcelona – Real Sociedad zapowiedź

Poczynania “Blaugrany” od początku sezonu nie napawają optymizmem jej kibiców. Zespół aktualnie zajmuje ósme miejsce w lidze, gromadząc 17 punktów. Co więcej, można powiedzieć, że wybawieniem drużyny z dolnej części tabeli było starcie z Levante, które znajduje się w strefie spadkowej. Podopieczni Ronalda Koemana wymęczyli zwycięstwo 1:0.

Więcej powodów do zadowolenia mogą mieć goście. Drużyna z San Sebastian znajduje się na fotelu lidera, z 26 punktami na koncie. Co więcej, od połowy września zespół nie przegrał ani jednego meczu w lidze. Warto jednak dodać, że jego trzy ostatnie ligowe starcia kończyły się remisami.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

Real Sociedad nie wygrał żadnego meczu z Barceloną od 2016 roku. Wówczas zespół wygrał u siebie 1:0 po golu Mikela Oyarzabala. Czy tym razem goście mogą sprawić niespodziankę?

FC Barcelona – Real Sociedad kursy

Według bukmacherów spotkanie powinno zakończyć się zwycięstwem gospodarzy. Kurs na ich zwycięstwo wynosi 1.62, natomiast na triumf gości 4.87. Z kolei szanse na remis oceniono na kurs 4.60.

FC Barcelona – Real Sociedad typy

Mecz zapowiada się na zaciętą rywalizację, dlatego można się spodziewać goli z obu stron. Faworytem do zdobycia jednej z nich jest Lionel Messi, który mimo wielu słów krytyki wciąż jest kluczową postacią w ataku “Blaugrany”.

Barcelona – R. Sociedad | Typ: Obie drużyny strzelą @1.56 Totolotek

Barcelona – R. Sociedad | Typ: Lionel Messi strzeli @1.60 Totolotek

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO