Legia Warszawa rozwiązała kontrakty z dwoma piłkarzami

Legia Warszawa przed rozpoczęciem rundy wiosennej pożegnał się z dwoma piłkarzami. Klub opuścili William Remy i Vamara Sanogo.

Obaj zawodnicy w ostatnim czasie nie pełnili ważnej roli w zespole Legionistów. William Remy w tym sezonie wystąpił w zaledwie trzech spotkaniach, natomiast Vamara Sanogo nie zagrał ani razu w powodu zerwania ścięgna Achillesa.

Niesportowy tryb życia przesądził o odejściu?

O odejściu obu zawodników mówi się już od jakiegoś czasu. William Remy od dłuższego czasu nie występuje z powodu braku formy, o czym wspomniał niedawno trener Legii, Czesław Michniewicz. Co więcej, piłkarz pogorszył swoją pozycję w zespole poprzez pozaboiskowe ekscesy, polegające na łamanie zasad kontaktu społecznego.

Przygoda z Legią naznaczona kontuzjami

Tymczasem Vamara Sanogo w ciągu prawie czterech lat w Warszawie wystąpił w tylko dwóch meczach w ekstraklasie w barwach zespołu, zdobywając jednego gola. Powodem rzadkich występów były kolejne długotrwałe kontuzje. W sezonie 2018/2019 piłkarz jednak rozegrał cały sezon w zespole Zagłębia Sosnowiec w ekstraklasie. Francuz zagrał w 29 meczach, w których zdobył 11 goli.

Legia rozwiązała kontrakty

Chociaż piłkarze mieli jeszcze ważne umowy z klubem, zarząd Legii postanowił je rozwiązać. Aktualnie wspomniana dwójka nie jest związana żadnym kontraktem.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO