Nieoficjalnie: Kolizja byłego reprezentanta Polski. Miał 1,6 promila we krwi
22.12.2020

Stołeczni policjanci zatrzymali mężczyznę, który w nocy z poniedziałku na wtorek w Warszawie spowodował kolizję. Jak wynika z informacji Polskiej Agencji Prasowej, sprawcą zdarzenia był były reprezentant Polski w piłce nożnej, Michał Ż.

Kolizja w centrum Warszawy

Podinspektor śródmiejskiej policji, Robert Szumiata poinformował dla PAP, że do kolizji doszło około godziny 0:40 na skrzyżowaniu ulic Miodowej i Długiej. Kierowca, który wówczas prowadził osobowe BMW miał wjechać w autobus stojący na czerwonym świetle.

Na miejsce zdarzenia wezwano patrol policji. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca był pod wpływem alkoholu. – Badanie alkomatem wykazało, że kierowca osobowego bmw miał w wydychanym powietrzu 1,6 promila alkoholu – poinformował policjant w rozmowie dla PAP, dodając że mężczyzna został zatrzymany.

Reprezentant Polski sprawcą wypadku?

Z nieoficjalnych informacji Polskiej Agencji Prasowej wynika, że sprawcą zdarzenia był występujący niegdyś w reprezentacji Polski Michał Ż. Według przepisów karnych, może mu grozić kara nawet dwóch lat więzienia.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO