Robert Lewandowski z kolejnym wyróżnieniem!

Robert Lewandowski w niedzielne popołudnie otrzymał kolejną indywidualną nagrodę. Piłkarz Bayernu został Piłkarzem Roku podczas gali Globe Soccer Awards.

Najlepszy na świecie

Ostatnio Robert Lewandowski odebrał statuetkę dla Piłkarza Roku FIFA. 32-latek nie tylko przyczynił się do potrójnej korony Bayernu Monachium, ale także był najlepszym strzelcem we wszystkich rozgrywkach, w których uczestniczył. Kapitan reprezentacji Polski został królem strzelców zarówno Ligi Mistrzów i Bundesligi, jak i zakończył Puchar Niemiec z najlepszym wynikiem. Piłkarz pokonał w finale plebiscytu Lionela Messiego i Cristiano Ronaldo.

Kolejna nagroda za udany rok

W niedzielę Robert Lewandowski otrzymał kolejne wyróżnienie. Tym razem piłkarz Bayernu został wybrany Piłkarzem Roku 2020 podczas gali Dubai Globe Soccer Awards. Podobnie jak w przypadku poprzedniej nagrody, pokonał Cristiano Ronaldo i Lionela Messiego.

Wyróżnienie dla “Lewego” podczas tej gali jest sporym sukcesem, gdyż nagrodę nie zawsze otrzymywali faworyci. Tak było choćby w 2012 roku, gdy statuetkę przyznano Radamelowi Falcao. Tym samym kapitan reprezentacji Polski jest drugim piłkarzem Bayernu, który otrzymał to wyróżnienie. W 2013 roku główna nagroda trafiła bowiem do Francka Ribery’ego.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO