Southampton F.C. – West Ham. Typy, kursy (29.12.2020)

Southampton F.C. w najbliższym ligowym spotkaniu podejmie u siebie West Ham. Czy “Święci” po remisie z Fulham ponownie wskoczą do czołówki?

Southampton F.C. – West Ham zapowiedź

Po piętnastu spotkaniach podopieczni Ralpha Hasenhuettla zajmują dziewiąte miejsce. Należy jednak zauważyć, że do drugiej lokaty tracą tylko cztery punkty. Od trzech spotkań zespół nie może się jednak przełamać. “Święci” w trzech ostatnich meczach zanotowali bowiem dwa remisy i porażkę.

Tymczasem “Młoty” aktualnie znajdują się oczko niżej niż ich najbliższy rywal. Podopieczni Davida Moyesa tracą do gospodarzy jednak trzy punkty. Ostatnie wyniki drużyny nie były zresztą zachwycające – wygrała tylko raz w pięciu poprzednich pojedynkach. Warto jednak dodać, że w trzech z nich drogę do bramki znalazł Tomas Soucek.

Londyńczycy wyraźnie nie leżą zespołowi gospodarzy. Dowodem na to są ostatnie spotkania, które pięć razy z rzędu zakończyły się zwycięstwami “Młotów”. Czy goście w tym meczu przedłużą swoją serię?

Southampton F.C. – West Ham kursy

Według bukmacherów spotkanie powinno zakończyć się triumfem gospodarzy. Szanse na zwycięstwo “Świętych” oceniono na kurs 2.30, a ich rywali na 3.15. Z kolei kurs na remis wynosi 3.35.

Southampton F.C. – West Ham typy

O ile spotkanie wydaje się zacięte, obie drużyny ostatnio mają problem z celnością strzałów. Patrząc na ostatnie trafienia gości, ich najlepszym strzelcem w poprzednich meczach był Tomas Soucek. Może czeski pomocnik znów znajdzie drogę do bramki?

Tottenham – WHU | Typ: Liczba celnych strzałów poniżej 8.5 @1.85 STS

Tottenham – WHU | Typ: Tomas Soucek strzeli gola @4.50 STS

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO