Celta Vigo – Huesca. Typy, kursy (30.12.2020)
30.12.2020

Celta Vigo chciałaby, żeby rok 2020 jeszcze potrwał, bo jego końcówka to czas, gdy wreszcie zaczęli grać na miarę swoich możliwości. W ostatnim meczu roku zagrają z Hueską i będą faworytem meczu drużyn z północy Hiszpanii.

Celta Vigo – Huesca zapowiedź (środa, 19:15)

Celta za kadencji Chacho Coudeta weszła na odpowiednie tory. Tworzą sobie dużo sytuacji, strzelają sporo goli. Przy okazji ogląda się ich grę z wielką przyjemnością. Krótko mówiąc dla kibica Celty oraz postronnego widza, ich mecze warto oglądać. Zwłaszcza dla takiego zawodnika jak Iago Aspas. Ten ma już na swoim koncie 8 goli, a jego wartość dla klubu i gry Celestes jest bardzo trudno mierzalna. Po prostu bezcenny. Do tego do składu wraca Santi Mina, który mocno ucierpiał w starciu z bramkarzem Kadyksu jakiś czas temu. Wywalczył rzut karny i musiał zejść z boiska.

Huesca na dole tabeli i z marną perspektywą na mecz na Balaidos. Dlaczego? Ostatnie pięć ligowych wyjazdów to aż 14 straconych goli! Oczywiście, że grali z Realem Madryt, Sociedad czy Athletikiem, ale rozpędzona Celta też nie będzie chciała okazywać litości. To może być spory kłopot dla drużyny z Aragonii.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO50 > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 50 zł!

Celta Vigo – Huesca kursy bukmacherów

Celta jest faworytem tego meczu. Kurs na drużynę z Balaidos wynosi 1,75. Jeśli zechcemy postawić na remis, wówczas współczynnik wynosi 3,65. Gdyby miała triumfować Huesca, można to zrobić po kursie 4,60.

Celta Vigo – Huesca typy

Faworytem muszą być gospodarze, którzy są w gazie, mają mocniejszy skład i wracającego do drużyny Santiego Minę. Wszystko składa się w logiczną całość.

Celta Vigo – Huesca | Typ: Celta powyżej 1,5 bramki @ 1,84 Betclic

Celta Vigo – Huesca | Typ: Iago Aspas strzeli @ 2,10 Betclic

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO