Łukasz Fabiański pewny swojej przyszłości mimo wygasającej umowy?

Łukasz Fabiański wkrótce podejmie decyzję na temat swojej przyszłości? Obecnie wiele wskazuje na to, że niebawem piłkarz otrzyma propozycję nowej umowy od West Hamu.

Ważna postać West Hamu

Łukasz Fabiański trafił do West Hamu United w letnim oknie transferowym dwa lata temu za osiem milionów euro. Od samego początku jest ważną postacią zespołu z Londynu. Łącznie we wszystkich rozgrywkach w barwach “Młotów” bramkarz zagrał w 78 meczach, w których 17 razy zachował czyste konto.

W obecnym sezonie Premier League Łukasz Fabiański jest jednym z nielicznych piłkarzy, którzy nie opuścili ani minuty. Golkiper wystąpił we wszystkich piętnastu spotkaniach West Hamu w lidze w tym sezonie. Jedynie w pojedynkach Pucharu Ligi Angielskiej zastępował go Darren Randolph.

Fabiański zostanie w Londynie

Obecna umowa Fabiańskiego z West Hamem wygasa z końcem sezonu. Reprezentant Polski nie powinien jednak bać się o swoją przyszłość w londyńskim klubie. Jak informuje “Daily Mail”, David Moyes jest zdeterminowany, żeby zatrzymać swojego podopiecznego na dłużej.

Z doniesień wynika, że piłkarz niebawem otrzyma propozycję nowej umowy od West Hamu, która ma obowiązywać przez dwa kolejne lata. To oznacza, że z końcem kontraktu reprezentant Polski będzie miał 38 lat na karku. Wiele wskazuje, że z chwilą przedłużenia umowy, Fabiański ma otrzymać podwyżkę.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO