Arkadiusz Milik został pozwany przez Napoli. Powód – straty wizerunkowe

Arkadiusz Milik wkrótce stanie przed sądem? Jak poinformował magazyn “Corriere dello Sport”, Napoli pozwało swojego podopiecznego.

Milik bohaterem głośnej sagi transferowej

Przez najbliższe pół roku o reprezentancie Polski bez wątpienia będzie głośno. Arkadiusz Milik nie gra w Napoli, dlatego odejście z klubu jeszcze zimą, bez wygaśnięciem transferu, wydaje się najlepszą opcją. Klub jednak oczekuje za piłkarza 15 milionów euro, na co nie chcą przystać inne kluby. Jak poinformował Fabrizio Romano, kwota stanęła na drodze transferu 26-latka do Atletico Madryt.

Piłkarz pozwany przez Napoli

Z informacji “Corriere dello Sport” wynika, że piłkarz może może się spotkać z władzami klubu przed sądem. Napoli domaga się zadośćuczynienia od reprezentanta Polski za poniesione straty wizerunkowe.

Pierwszym powodem pozwu jest reklamowanie przez piłkarza własnej restauracji w Katowicach w 2018 roku. Włoski klub zapewnił sobie w przypadku podopiecznego 100 procent do wizerunku. Poza tym Napoli jako argument podało udział piłkarza w buncie, gdy prezydent klubu chciał wysłać zawodników na karne zgrupowanie.

Napoli domaga się od reprezentanta Polski miliona euro. Arkadiusz Milik według “Corriere dello Sport” może jednak również złożyć sprawę przeciwko klubowi – za niewypłacenie mu zaległych pensji.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO