Piotr Zieliński mógł trafić do hiszpańskiego giganta!
04.01.2021

W świetnym stylu Piotr Zieliński rozpoczął 2021 rok. Pomocnik Napoli strzelił bowiem dwa gole w wygranym 4:1 meczu z Cagliari. Jak się okazuje, 26-letni gracz włoskiej ekipy w pewnym momencie swojej kariery mógł opuścić Neapol. Zainteresowanie reprezentantem Polski wykazywała Barcelona.

O potencjalnych transferach Piotra Zielińskiego niejednokrotnie było bardzo głośno. Środkowego pomocnika łączono m.in. z Liverpoolem. Według informacji Łukasza Wiśniowskiego, pojawił się także temat Barcelony, który był całkiem poważny.

Zieliński mógł trafić do Barcelony

Komentator Eleven Sports na łamach stacji wyjawił, iż pod koniec 2019 roku “Duma Katalonii” rozważała transfer pomocnika. Wpływ na zainteresowanie zawodnikiem Napoli miała m.in. sytuacja kontraktowa reprezentanta Polski.

Piotr Zieliński pod koniec sierpnia ubiegłego roku przedłużył umowę z włoskim zespołem. Ten krok naturalnie ucina nieco spekulacje w sprawie potencjalnego transferu. Jeśli jednak 26-latek będzie prezentować się na boisku tak, jak w starciu z Cagliari, to z pewnością topowe zespoły zwrócą uwagę na środkowego pomocnika, niezależnie od jego kontraktu z Napoli.