Kacper Skibicki podpisał nowy kontrakt z Legią Warszawa!
04.01.2021

W trakcie hitowego starcia PKO BP Ekstraklasy, w którym Legia Warszawa rywalizowała na własnym obiekcie z Lechem Poznań, jedną z bramek dla Legionistów strzelił 19-letni Kacper Skibicki. Klub ze stolicy kraju z pewnością wierzy w talent ofensywnego gracza. Z tego też powodu, Skibicki podpisał nowy kontrakt z mistrzem Polski. 

Kacper Skibicki jest piłkarzem Legii Warszawa od 2019 roku. Przed zadebiutowaniem w pierwszym zespole 19-latek został wypożyczony do Olimpii Grudziądz oraz Pogoni Siedlce. W obu tych klubach Skibicki występował na szczeblu trzeciej klasy rozgrywkowej. W styczniu ubiegłego roku Skibicki wrócił do Legii, gdzie z reguły występował w drugiej drużynie.

Nowy kontrakt

Na początku listopada 2020 roku Kacper Skibicki zadebiutował w pierwszym zespole Legii. 19-latek na pewno bardzo dobrze wspomina ten mecz. Ofensywny gracz wszedł na murawę w drugiej części rywalizacji i zdołał strzelić gola na 1:1. Spotkanie ostatecznie zakończyło się wynikiem 2:1 dla “Legionistów”.

Zespół ze stolicy kraju z pewnością wierzy, iż Skibicki może zostać w przyszłości ważnym ogniwem klubu. Dlatego też 19-latek podpisał nowy kontrakt z Legią. Umowa będzie obowiązywać do 2024 roku.