Torino – Verona. Typy, kursy (06.01.2021)
06.01.2021

Mecz dwóch Polaków i mecz dwóch przeciwieństw, jeśli chodzi o Serie A. Na pierwszy rzut oka Torino kontra Hellas Verona nie powinno budzić większych emocji, a może się okazać, że będzie wprost przeciwnie.

Torino – Verona zapowiedź (środa, 15:00)

Przeciwieństwa, czyli spotkanie pomiędzy dwoma drużynami kompletnie odmiennymi. Mecze z udziałem Torino to te, w których pada najwięcej goli – 57 w 15. dotychczasowych grach. Z kolei te, gdy występuje Hellas Verona charakteryzują się tym, że kibice rzadko oglądają gole – 33 w 15. spotkaniach.

Ivica Jurić i Marco Giampaolo mają swoje konkretne pomysły na grę, które są dość charakterystyczne. W drużynie gospodarzy możemy z pewnością spodziewać się Karola Linettego na boisku w środku pola, podobnie zresztą jak w przypadku gości i występu Pawła Dawidowicza w obronie. Co ciekawe oba zespoły w ostatni weekend wygrały swoje mecze bez straty gola, choć efektowniejsi byli zawodnicy Toro – 3:0 wobec 1:0 Hellasu.

Torino – Verona kursy bukmacherskie

W STS kursy prezentują się następująco:

  • Wygrana Torino, kurs: 2,60
  • Remis, kurs: 3,30
  • Wygrana Verony, kurs: 2,75

Torino – Verona typy

Ten mecz prawdopodobnie będzie oscylować wokół remisu, dlatego na taki rezultat się decydujemy. Mimo dość defensywnego nastawienia drużyny z miasta Romeo i Julii, wybieramy także opcje bramkową.

Torino – Verona | Typ: Remis @ 3,30 STS

Torino – Verona | Typ: Obie strzelą @ 1,80 STS