Milan pewny siebie w sprawie nowych kontraktów dwóch ważnych zawodników
10.01.2021

To jest wyjątkowy sezon dla Milanu. Podopieczni Stefano Pioliego po wielu latach posuchy w końcu walczą o Scudetto. Jak na razie mediolańska ekipa jest na bardzo dobrej drodze, by sięgnąć po tytuł. Pozytywne informacje napływają z Milanu także w sprawie kontraktów ważnych zawodników. Jak twierdzi jeden z przedstawicieli klubu, Gianluigi Donnarumma oraz Hakan Calhanoglu wkrótce powinni podpisać nowe kontrakty.

Wielu kibicom wydaje się, że Gianluigi Donnarumma nie jest już młodzieniaszkiem, gdyż między słupkami Milanu stoi od wielu sezonów. Warto jednak pamiętać, że golkiper mediolańskiego klubu skończy w tym roku… 22 lata. Włoski bramkarz cały czas ma najlepsze lata kariery przed sobą.

Zarządowi Milanu zależy, by Donnarumma przedłużył swój pobyt w zespole. Aktualny kontrakt piłkarza obowiązuje tylko do końca obecnego sezonu. W związku z tym, golkiper może prowadzić rozmowy z innymi zespołami. W takiej samej sytuacji jest Hakan Calhanoglu. Turecki pomocnik rozgrywa bardzo dobry sezon, będąc niezwykle ważnym ogniwem Milanu.

Pozytywne wieści w sprawie nowych kontraktów

Wszyscy kibice Milanu z pewnością mają nadzieję, że zarówno Donnarumma, jak i Calhanoglu przedłużą swoje umowy. Pozytywne informacje w sprawie przyszłości obu zawodników przekazał na łamach DAZN dyrektor sportowy klubu Frederic Massara – Jesteśmy przekonani, że wkrótce osiągniemy porozumienia w sprawie nowych kontraktów tej dwójki. Mamy nadzieję, że nastąpi to już w najbliższych tygodniach.