Mario Mandżukić znów zagra we Włoszech? Dogadał się z nowym klubem

Mario Mandżukić może trafić do lidera jednej z czołowych europejskich lig? Według doniesień włoskich mediów, piłkarz może zimą podpisać kontrakt z Milanem.

Od pół roku bez klubu

Mario Mandżukić od jakiegoś czasu znajduje się na piłkarskich peryferiach. Chorwat od początku ubiegłego roku do lipca występował w katarskim Al-Duhail. Wicemistrz świata z 2018 roku zagrał w tym zespole tylko siedem spotkań, zdobywając jednego gola.

Od czasu rozstania z Al-Duhail, Mario Mandżukić pozostawał bez klubu. Mówiło się o tym, że piłkarz trafi do któregoś z klubów ze Stambułu bądź do Fiorentiny. Pojawiły się także pogłoski o tym, że 34-latek może zagrać ponownie w Chorwacji. Zainteresowanie piłkarzem miał wyrażać Osijek, który chciał zaoferować byłemu zawodnikowi Bayernu rekordowy, jak na tamtejsze realia kontrakt.

Chorwat wzmocni atak Milanu?

Bardzo możliwe, że jednak zimą Mandżukić znowu może zagrać w solidnym europejskim klubie. Jak poinformował Gianluca Di Marzio, piłkarz jest już dogadany z liderem Serie A, Milanem. Dla 34-latka będzie to powrót na Półwysep Apeniński po roku. W latach 2015-2020 Chorwat występował bowiem w Juventusie.