Luquinhas może trafić do ZEA? Legia odrzuciła oferty

Luquinhas znalazł się na celowniku klubów ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Jak informuje “Legia.net”, na razie zarząd Legii odrzucił wszystkie oferty za piłkarza.

Mógł podążył śladem Carlitosa

Luquinhas występuje w barwach Legii Warszawa od lipca 2019 roku. Do tej pory Brazylijczyk wystąpił w 64 meczach, w których zanotował pięć goli i 14 asyst. Aktualnie piłkarz jest wyróżniającą się postacią nie tylko stołecznej drużyny, ale i całych rozgrywek ekstraklasy.

O zainteresowaniu piłkarzem ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich mówiło się już w letnim oknie transferowym. Wówczas media łączyły 24-latka z tamtejszym Al-Wahda. W zespole od września 2019 do stycznia 20020 występował były piłkarz Legionistów, Carlitos.

Brazylijczyk wciąż pod baczną obserwacją

Jak informuje portal “Legia.net”, piłkarz wciąż znajduje się na celowniku emirackich klubów, które chcą wyłożyć za niego sporą sumę. Na razie zarząd Legionistów konsekwentnie odrzuca wszystkie propozycje.

Aktualnie Legia przebywa na zgrupowaniu właśnie ZEA, gdzie skauci z tamtejszych klubów z bliska śledzą poczynania piłkarza. Luquinhas zagrał 45 minut z Liwa FC, gdzie się pokazał z dobrej strony.

Fot. YouTube