Pomyłka warta 11 milionów. Kuriozalna pomyłka Lazio

Lazio popełniło kuriozalny błąd. Z informacji Eda Aaronsa i Kale’a Stockwella wynika, że klub za Pedro Neto zapłacił nie Sportingowi Braga, a… Sportingowi Lizbona.

Dobre występy Pedro Neto w Anglii

Pedro Neto aktualnie jest ważną postacią Wolverhampton Wanderers. W tym sezonie w barwach “Wilków” Portugalczyk wystąpił w 20 meczach, w których zdobył cztery gole i dwie asysty. Poza tym piłkarz niedawno zadebiutował w reprezentacji Portugalii – gdzie już w pierwszym meczu (przeciwko Andorze) zdobył bramkę.

Lazio pomyliło Sportingi

Zanim Pedro Neto został piłkarzem Wolves, występował w zespole Lazio. Rzymski klub najpierw pozyskał piłkarza na zasadzie wypożyczenia, a następnie wykupił go ze Sportingu Braga za 11 milionów euro. Jak się jednak okazało, Portugalczycy wciąż nie dostali pieniędzy za transakcję,

Dlaczego? Powód jest kuriozalny. Jak poinformowali na łamach “Guardiana” Ed Aarons i Kale Stockwell, Lazio wpłaciło 11 milionów na konto innego Sportingu, z Lizbony.

Jak wspomniał na Twitterze dziennikarz “Eleven Sports” Michał Borkowski, to nie pierwsza taka sytuacja z udziałem rzymskiego klubu. – Nic nowego, kiedyś zapłacili 1.75m euro oszustowi, który podszył się pod Feyenoord i dostał ostatnią ratę za transfer de Vrija napisał w mediach społecznościowych ekspert w dziedzinie włoskiej piłki.