Union Berlin – Bayer Leverkusen. Typy, kursy (15.01.2021)

Union Berlin podejmie w najbliższym spotkaniu u siebie Bayer Leverkusen. Czy gospodarze sprawią kolejną niespodziankę w tym sezonie?

Union Berlin – Bayer Leverkusen zapowiedź

Drużyna gospodarzy w tym sezonie jest największą rewelacją Bundesligi. Zespół ze stolicy Niemiec aktualnie znajduje się na piątej pozycji, z 25 punktami na koncie. Należy zwrócić uwagę na to, że do tej pory Union przegrał tylko dwa mecze w lidze. Co więcej, w każdym spotkaniu strzelił gola.

Tymczasem “Aptekarze” w tej chwili zajmują trzecią pozycję, z 29 punktami na koncie. W ten sposób zespół traci do pierwszego Bayernu cztery punkty. Ostatnio jednak piłkarze z Leverkusen nie mają dobrej serii – nie wygrali żadnego z trzech poprzednich meczów. Porażka z Bayernem u siebie czy z Eintrachtem we Frankfurcie nie są powodami do wstydu, aczkolwiek remis z Werderem na BayArena już jak najbardziej.

“Aptekarze” jeszcze nigdy w historii nie przegrali oficjalnego meczu z Unionem. Warto jednak zauważyć, że oba pojedynki zespołów w poprzednim sezonie kończyły się golami z obu stron. Teraz będzie tak samo?

Union Berlin – Bayer Leverkusen kursy

Według bukmacherów faworytem tego starcia jest drużyna gości. Szanse na triumf “Aptekarzy” oceniono na kurs 2.15, natomiast ich rywali na 3.40. Z kolei kurs na remis wynosi 3.45.

Union Berlin – Bayer Leverkusen typy

W tym spotkaniu można oczekiwać trafień z obu stron – obaj rywale już dawno nie zakończyli meczu z zerem z przodu. Gospodarze ostatnio są skuteczni w pierwszej połowie – może tym razem otworzą wynik?

Union – Leverkusen | Typ: Obie drużyny strzelą @1.72 STS

Union – Leverkusen | Typ: Union strzeli pierwszego gola @2.25 STS