Villarreal CF – Granada CF. Typy, kursy (20.01.2021)

Villarreal CF w najbliższym starciu La Ligi podejmie na własnym stadionie Granadę. Czy gospodarze przedłużą serię zwycięstw

Villarreal CF – Granada CF zapowiedź

Drużyna gospodarzy od początku rozgrywek zgłasza aspiracje do ligowej czołówki. Zespół aktualnie znajduje się na piątym miejscu w rozgrywkach, gromadząc 32 punkty. Ostatnie dwa mecze ligowe podopieczni Unaia Emery’ego kończyli zdobyciem trzech punktów. “Żółta Łódź Podwodna” pokonała najpierw 2:1 Levante, a rozgromiła 4:0 Celtę.

Tymczasem goście w ostatnim czasie grają w kratkę i przeplata ligowe zwycięstwa porażkami. Mimo to, drużyna z południa Hiszpanii nie traci zbyt dużo do czołówki – zajmuje siódme miejsce, z 27 punktami. Warto dodać, że zespół ma problemy w obronie, z 29 straconymi bramkami są na drugim miejscu od końca w lidze w tej klasyfikacji.

Granada nie pokonała Villarrealu już od 2014 roku. W poprzednim sezonie starcia drużyn były jednak dość wyrównane. Pierwszy mecz zakończył się remisem 4:4, natomiast drugi “Żółta Łódź Podwodna” wygrała 1:0. Co nas czeka tym razem?

Villarreal CF – Granada CF kursy

Zdaniem bukmacherów, wyraźnie większe szanse na triumf mają gospodarze. Kurs na ich zwycięstwo wynosi 1.55, natomiast na trzy punkty gości 6.45. Z kolei szanse na remis oceniono na kurs 4.00.

Villarreal CF – Granada CF typy

Gospodarze są faworytami i powinni wykorzystać kilka błędów rywali w obronie. Dwie bramki zespołu Unaia Emery’ego powinny być obowiązkiem, a faworytem do przynajmniej jednego trafienia jest Gerard Moreno.

Villarreal – Granada | Typ: Villarreal ponad 1.5 goli @1.65 STS

Villarreal – Granada | Typ: Gerard Moreno strzeli @2.15 STS