Osasuna – Granada. Typy, kursy (24.01.2021)
23.01.2021
Ostatnia aktualizacja 30 stycznia, 2021 o 00:35

Niedziela w LaLiga nie rozpoczyna się spektakularnie, co nie oznacza, że czeka nas nudne spotkanie. Osasuna podejmuje u siebie Granadę, która drugi sezon zadziwia całą Hiszpanię.

Osasuna – Granada zapowiedź (niedziela, 14:00)

Spotykają się 19. ekipa z 7. czyli teoretycznie goście powinni być faworytem. Tak jednak się nie dzieje, gdyż nadal drużyna z Andaluzji jest niedoceniana przez wielu. Niesłusznie! W końcu mowa o półfinaliście poprzedniej edycji Copa del Rey, który gra dalej także w obecnej. Przez ligę awansowali do Ligi Europy, a teraz chcą powtórzyć to osiągnięcie. Praca Diego Martineza wygląda imponująco, mimo że nie są zespołem grającym efektownie.

Na pewno jednak Osasuna chętnie zamieniłaby się miejscami. W końcu 19. miejsce dla klubu z takimi tradycjami to niepowodzenie. W ostatnich tygodniach forma nie najgorsza. Udawało się remisować z Valencią, Realem Madryt czy Realem Sociedad czy pokonać Espanyol w pucharze. Ale po drodze przyszła porażka ligowa z… Granadą. Zaległy mecz między tymi ekipami został rozegrany ledwie 10 dni temu i wówczas Granada była lepsza – 2:0.

Osasuna – Granada kursy bukmacherskie

Kursy na ten mecz w TOTALbet prezentują się następująco:

  • Osasuna wygra, kurs: 2,55
  • Granada wygra, kurs: 3,10
  • Remis, kurs: 2,95

Osasuna – Granada typy

Dość wysokie kursy na gości, którzy bardzo dobrze radzą sobie w lidze. Warto spróbować po takich współczynnikach.

Osasuna – Granada | Typ: Granada strzeli @ 1,46 TOTALbet

Osasuna – Granada | Typ: Granada(remis=zwrot) @ 2,08 TOTALbet