Chelsea F.C. – Wolverhampton Wanderers. Typy, kursy (27.01.2021)

Chelsea F.C. w środowy wieczór zmierzy się z Wolverhampton Wanderers. Czy w pierwszym meczu pod wodzą Thomasa Tuchela “The Blues” zdobędą trzy punkty?

Chelsea F.C. – Wolverhampton Wanderers zapowiedź

We wtorek w zespole gospodarzy doszło do poważnej zmiany, gdyż Thomas Tuchel zastąpił na stanowisku trenera Franka Lamparda. “The Blues” w ostatnim czasie rozczarowywali, czego dowodem jest dopiero dziesiąte miejsce w Premier League. W ciągu pięciu poprzednich ligowych spotkań drużyna wygrała tylko raz. Może pod wodzą nowego trenera londyńczycy nieco polepszą swoją pozycję?

Również “Wilki” w ostatnim czasie nie zachwycają. Drużyna znajduje się na czternastym miejscu w lidze, gromadząc 22 punkty w 19 meczach. Co ciekawe, ostatnim zespołem, który pokonali we wszystkich rozgrywkach była… Chelsea, z którą wywalczyli trzy punkty ponad miesiąc temu – 15 grudnia.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

“The Blues” jeszcze nigdy nie przegrali z Wolves na Stamford Bridge w spotkaniu Premier League. Do tej pory miało to miejsce tylko na Molineux Stadium. Czy “Wilki” przerwą tę serię, wykorzystując zmiany w zespole rywala?

Chelsea F.C. – Wolverhampton Wanderers kursy

Bukmacherzy przewidują w tym pojedynku trzy punkty zespołu gospodarzy. Kurs na to zdarzenie wynosi 1.61, natomiast na triumf “Wilków” 5.37. Tymczasem szanse na remis oceniono na kurs 4.30.

Chelsea F.C. – Wolverhampton Wanderers typy

Po tym spotkaniu można się spodziewać, że będzie dość wyrównane i powinniśmy zobaczyć gole z obu stron. “Wilki” ostatnio regularnie zdobywają bramki jeszcze przed przerwą – może i tym razem tego dokonają?

Chelsea – Wolves | Typ: Obie drużyny strzelą @1.90 Totolotek

Chelsea – Wolves | Typ: Wolves strzelą w pierwszej połowie @2.88 Totolotek