Hansi Flick może wkrótce odejść z Bayernu? Powodem ma być konflikt

Hansi Flick zmaga się z pierwszym kryzysem od czasu przejęcia Bayernu? Jak informuje “Sport Bild”, trener jest w konflikcie z dyrektorem sportowym Bawarczyków.

Sezon pełen sukcesów

Hans-Dieter Flick pełni funkcję trenera Bayernu od listopada 2019 roku. Wówczas szkoleniowiec zastąpił Niko Kovaca, u którego przez cztery miesiące był asystentem. To jego trzecia praca w roli pierwszego trenera – wcześniej prowadził Bammental (1996-2000) i Hoffenheim (2000-2005).

W swoim pierwszym sezonie w Bayernie Flick zdobył praktycznie wszystko, co się dało. Niemiec sięgnął ze swoimi podopiecznymi po puchar Ligi Mistrzów. Szkoleniowiec przyczynił się także do triumfu zespołu w Bundeslidze i Pucharze Niemiec.

Flick odejdzie z Bayernu już w tym roku?

Aktualnie Bayern jest liderem Bundesligi i gromadząc 42 punkty ma aż siedem punktów przewagi nad RB Lipsk. Mimo to, jest możliwe, że po zakończeniu sezonu Hansi Flick pożegna się z monachijskim klubem.

Według doniesień “Sport Bilda”, szkoleniowiec jest w konflikcie z dyrektorem sportowym klubu, Hasanem Salihamidziciem. Podobno powodem są różnice zdań na temat polityki transferowej Bayernu. Powód możliwego odejścia jest jednak jeszcze jeden – Hansi Flick jest łączony z objęciem niemieckiej kadry po tegorocznym Euro.