Warta Poznań – Cracovia. Typy, kursy (30.01.2021)

Warta Poznań w sobotnim meczu ekstraklasy zmierzy się z Cracovią. Czy podopieczni Piotra Tworka zatrzymają w Grodzisku drużynę “Pasów”?

Warta Poznań – Cracovia zapowiedź

Warciarze zakończyli 2020 rok na czternastym miejscu w ekstraklasie, z 13 punktami na koncie. Drużyna jest najmniej skuteczną w lidze, gdyż zdobyła do tej pory tylko trzynaście goli. Należy jednak dodać, że piłkarze z Poznania również tracą stosunkowo mało goli, patrząc na okazje rywali.

Tymczasem podopieczni Michała Probierza aktualnie znajdują się na jedenastej pozycji, gromadząc 16 punktów. W rundzie jesiennej zespół grał w kratkę, na co dowodem są choćby ostatnie ligowe spotkania przed przerwą zimową. Wówczas “Pasy” najpierw zremisowały z Wisłą Kraków, potem pokonały Górnika, a następnie przegrały aż 0:3 z Lechią.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

Po raz ostatni drużyny zmierzyły się ze sobą w sezonie 2012/2013, gdy występowały w 1. Lidze. Wówczas lepsi okazali się piłkarze z Krakowa, którzy u siebie wygrali 2:1, a na wyjeździe zremisowali 2:2. A co nas czeka tym razem?

Warta Poznań – Cracovia kursy

Zdaniem bukmacherów faworytem tego pojedynku jest zespół gości. Kurs na zwycięstwo “Pasów” wynosi 2.35, natomiast ich rywali 3.31. Z kolei szanse na remis oceniono na kurs 3.20.

Warta Poznań – Cracovia typy

Przed końcem sezonu oraz w okresie przygotowawczym Warciarze pokazali, że mogą być skuteczni, ale wtedy mogą również stracić kilka goli. Właśnie takiego scenariusza można się spodziewać w tym spotkaniu, dlatego trzy bramki wydają się dość realne.

Warta – Cracovia | Typ: Obie drużyny strzelą @1.96 Totolotek

Warta – Cracovia | Typ: Powyżej 2.5 goli @2.29 Totolotek

Fot. Warta Poznań