Łukasz Skorupski zatrzymał Zlatana Ibrahimovicia! [WIDEO]

Łukasz Skorupski po raz kolejny będzie na ustach fanów futbolu w wydaniu z Półwyspu Apenińskiego. Golkiper Bologni obronił rzut karny po strzale Zlatana Ibrahimovicia.

Bramkarz Bologni w dobrej formie

Ostatni czas jest bardzo dobry dla reprezentanta Polski. Tydzień temu Łukasz Skorupski dobrze spisywał się w pojedynku z Juventusem, zatrzymując akcje Cristiano Ronaldo i spółki. Choć bramkarz został dwukrotnie pokonany przez rywali, zebrał pozytywne recenzje. Portal “SofaScore” przyznał mu notę 8.4 w skali 1-10, co było najwyższą indywidualną oceną w zespole.

Ibrahimović nie dał rady!

Również w meczu z Milanem Łukasz Skorupski miał okazję zaprezentować swoje umiejętności. Bramkarz Bologni co prawda podobnie jak z Juventusem stracił dwa gole. W przeciągu całego spotkania piłkarz zaliczył aż osiem interwencji, z czego sześć to strzały z pola karnego.

Na największą uwagę zwraca jednak rzut karny, którego w 26. minucie nie wykorzystał Zlatan Ibrahimović. Łukasz Skorupski obronił strzał Szweda, choć kilka sekund później po dobitce pokonał go Ante Rebić.

Milan zmierza po mistrzostwo Włoch?

Dzięki zwycięstwu 2:1 z Bologną, Milan umocnił się na fotelu lidera – ma na koncie 46 punktów. Z kolei podopieczni Sinisy Mihajlovicia aktualnie znajdują się na 13. lokacie, gromadząc 20 punktów.