Krystian Bielik opuścił boisko na noszach. Kontuzja wydaje się poważna

Krystian Bielik podczas meczu z Bristol City musiał opuścić boisko w pierwszej połowie z powodu kontuzji. Sytuacja piłkarza Derby County wygląda na dość poważną.

Świetny powrót po kontuzji

Krystian Bielik od czasu powrotu po długotrwałej kontuzji jest ważną postacią zespołu Derby County. W zespole prowadzonym obecnie przez Wayne’a Rooneya piłkarz od początku grudnia niemal zawsze pojawiał się w wyjściowej jedenastce. Wyjątkiem był tylko mecz 1/32 finału Pucharu Anglii, gdy trener postanowił dać szansę rezerwowym. W ciągu dwóch ostatnich miesięcy reprezentant Polski dwa razy skierował piłkę do bramki.

Bielik opuścił boisko na noszach

W meczu z Bristol City Krystian Bielik ponownie znalazł się w pierwszej jedenastce. Piłkarz musiał jednak opuścić plac gry w 36. minucie, gdy został zniesiony na noszach. – Bielik leży, trzyma się za kolano i słyszymy jego okrzyki bólu z loży prasowej, która znajduje się po drugiej stronie stadionu – relacjonował brytyjski dziennikarz Ryan Conway.

Rokowania piłkarza na razie nie są dobre. Na razie konkrety pozostają nieznane, aczkolwiek sytuacja Bielika wygląda na poważną. Niestety, bardzo możliwe, że 22-latka czeka kolejna długa przerwa od gry.