Wisła Kraków – Piast Gliwice. Typy, kursy (31.01.2021)

Wisła Kraków w niedzielne popołudnie podejmie u siebie Piasta Gliwice. Który z zespołów lepiej się spisze w pierwszym oficjalnym meczu 2021 roku?

Wisła Kraków – Piast Gliwice zapowiedź

“Biała Gwiazda” zakończyła ubiegły rok na dwunastym miejscu, z 14 punktami na koncie. Końcówka 2020 nie była dla zespołu jednak zbyt udana, choć w ostatnim meczu wygrał, przerywając serię sześciu meczów bez zwycięstwa. Jak się będzie spisywać zespół po przerwie? To na razie niewiadoma, a po sparingach na razie trudno cokolwiek określić.

Z kolei podopieczni Waldemara Fornalika po słabym początku sezonu wyraźnie się rozkręcili. Zespół nie przegrał bowiem żadnego meczu od października. Mimo to gliwiczanie przed ligową przerwą zajmowali dopiero trzynaste miejsce, gromadząc 14 punktów.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

Wiślacy nie wygrali z Piastem od czterech spotkań. W tym czasie gliwiczanie trzy razy wygrali i raz zremisowali. Czy goście tym razem znowu zdobędą trzy punkty?

Wisła Kraków – Piast Gliwice kursy

Minimalnym faworytem bukmacherów jest drużyna gości. Kurs na trzy punkty gliwiczan wynosi 2.55, natomiast ich rywali 2.86. Tymczasem szanse na remis oceniono na kurs 3.35

Wisła Kraków – Piast Gliwice typy

Spotkanie wydaje się dość wyrównane, a pojedynki przed przerwą sugerują gole z obu stron. Trafienie dla gości powinien tutaj zanotować Jakub Świerczok, który jest kluczową postacią ofensywy Piasta w tym sezonie.

Wisła K. – Piast | Typ: Obie drużyny strzelą @1.74 Totolotek

Wisła K. – Piast | Typ: Jakub Świerczok strzeli @2.65 Totolotek