Liverpool – Brighton. Typy, kursy (03.02.2021)
03.02.2021

Myśląc o obronie tytułu mistrzowskiego Premier League Liverpool jest zmuszony do wygrywania swoich kolejnych spotkań i liczenia na potknięcia Manchesteru City i Manchesteru United. The Reds przełamali złą passę i zwyciężyli w swoich dwóch ostatnich starciach, ale Brighton również prezentuje się nieźle. Czy Liverpool dopisze na swoje konto kolejne trzy punkty?

Liverpool – Brighton zapowiedź (środa, 21:15)

Po dużym kryzysie formy Liverpoolu nie ma już chyba ani śladu. The Reds wygrali swoje dwa ostatnie starcia i były to bardzo ważne zwycięstwa – z West Ham i Tottenhamem. Postawa mistrzów Anglii była co najmniej przyzwoita, jednak należy także zwrócić uwagę na przeciętną grę defensywną. Doskonałym przykładem były wspomniane konfrontacje z londyńskimi drużynami, ale także potyczka z Manchesterem United w FA Cup, w której stracili trzy bramki.

Brighton również zaczęło spisywać się nieco lepiej, a bardzo ważnym punktem na przestrzeni całego sezonu może okazać się ostatnia kolejka i zwycięstwo z Tottenhamem. Dzięki tym punktom ekipa Mew oddaliła się od strefy spadkowej na dystans siedmiu punktów. Patrząc na ostatnie pięć kolejek to przegrali oni tylko raz, dokładając do tego zwycięstwo z Leeds oraz remisy z Wolverhampton i Fulham. Poprzedni mecz pomiędzy Brighton a Liverpoolem zakończył się podziałem punktów. Teraz o taki wynik będzie prawdopodobnie jeszcze trudniej, gdyż Liverpool u siebie jest niezwykle mocny.

Liverpool – Brighton kursy bukmacherskie

W STS kursy na ten mecz prezentują się następująco:

– zwycięstwo Liverpoolu, kurs: 1.42

– remis, kurs: 4.75

– zwycięstwo Brighton, kurs: 7.40

Liverpool – Brighton nasze typy

Spodziewamy się wygranej Liverpoolu i przynajmniej kilku bramek. Biorąc pod uwagę dziurawą i przetrzebioną kontuzjami defensywę The Reds bardzo możliwa jest także bramka Brighton. Tak też typujemy.

Liverpool – Brighton | Typ: Liverpool wygra + powyżej 2,5 gola @1.90 STS

Liverpool – Brighton | Typ: Liverpool wygra + BTTS @2.90 STS