Aston Villa – West Ham. Typy, kursy (03.02.2021)
03.02.2021

Przed startem sezonu spotkanie Aston Villi z West Hamem na pewno nie zapowiadałoby się bardzo ciekawie. Sytuacja jest jednak zupełnie inna i fani na całym świecie powinni być dzisiaj świadkami bardzo ciekawego meczu. Obie drużyny liczą się w tym momencie w walce o czołową czwórkę Premier League i nie jest to przypadek. Te dwie ekipy grają w tym sezonie na wysokim poziomie i dlatego dzisiejszy mecz zapowiada się bardzo interesująco. Bukmacherzy spodziewają się wygranej gospodarzy, ale na pewno goście nie są bez szans i powinno być to bardzo wyrównane starcie.

Aston Villa – West Ham zapowiedź (środa, 21:15)

Gospodarze dzisiejszego starcia wciąż mają do nadrobienia zaległości w Premier League i dlatego pozycja tej ekipy jest słabsza niż prawdopodobnie by była. Mimo wszystko zawodnicy Aston Villi znajdują się w czołowej dziesiątce, a przy wygraniu zaległych spotkań mogliby znaleźć się nawet w czołowej czwórce, która pozwoliłaby tej ekipie zagrać w przyszłym sezonie w Lidze Mistrzów. Mimo wszystko do końca sezonu daleka droga, a Aston Villa musi po prostu wygrywać kolejne mecze, które ma do rozegrania. Dzisiejsze zadanie nie będzie należało do najłatwiejszych, ale na pewno szykuje się bardzo ciekawe starcie.

Goście dzisiejszego meczu znajdowali się ostatnio w bardzo dobrej formie. Porażka z Liverpoolem była jednak na pewno rozczarowaniem, bo gracze West Hamu nie pokazali się z dobrej strony. Dzisiaj na pewno zawodnicy tej drużyny mają nadzieję na wygranie tego spotkania, ale nie będzie to po raz kolejny łatwe zadanie. Aston Villa w tym sezonie gra na wysokim poziomie i raczej nie można od tej drużyny oczekiwać drastycznego spadku formy. Ekipa Łukasza Fabiańskiego musi zagrać dobre spotkanie jeśli liczy o wywiezieniu trzech oczek z Villa Park.

Aston Villa – West Ham kursy bukmacherów

Faworytem bukmacherów jest Aston Villa. Na ich zwycięstwo kurs wynosi 2.15. Jeśli ktoś chciałby postawić na remis w starciu Aston Villa – West Ham, to STS ma na to zdarzenie kurs 3.45. Zwycięstwo gości wyceniane jest po kursie 3.35.

Aston Villa – West Ham nasze typy

Bukmacherzy stawiają dzisiaj na gospodarzy, którzy w ostatnim spotkaniu pokonali na wyjeździe Southampton. Goście grali w ostatnim czasie bardzo dobrze, ale ta forma nie wystarczyła na aktualnych mistrzów Anglii. Dzisiejsze starcie będzie dla drużyny z Londynu bardzo ważne, bo dowiemy się na ile to było po prostu gorsze spotkanie, a na ile gracze West Hamu stracili trochę formy. Wygrana w starciu z Aston Villą byłaby dla gości bardzo istotna, ale nie będzie to łatwe zadanie. Gospodarze liczą na drugą wygraną z rzędu i na pewno jest to do zrobienia. Szykuje nam się wyrównane starcie, które powinno stać na wysokim poziomie.

Aston Villa – West Ham | Typ: Remis @3.45 STS
Aston Villa – West Ham | Typ: Olie Watkins strzeli gola @2.25 STS